Zdravotnické zásobování HK

Naše produkty

Rychlý kontakt

Na Drahách 179/30
500 09 Hradec Králové
IČO: 74236971
DIČ: CZ7153053039

info@zdravotnickezasobovanihk.c

 

Vážení zákazníci,


   v době od 24.7. do 11.8. 2023 bude firma uzavřena. Všechny objednávky přijaté  v těchto dnech budou expedovány 15.8. 2022

Všem Vám přejeme krásné a pohodové léto.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obchodní podmínky

Úvodní stránka » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Úvod

Naše firma dodává převážně spotřební zdravotnický materiál po celé ČR. Naším cílem je stále zlepšovat kvalitu služeb a co nejvíce rozšiřovat okruh spokojených zákazníků.

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky a reklamační řád platí pro nákup v internetovém obchodě www.zdravotnickezasobovanihk.cz. Vymezují a upřesňují práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Vztahy neupravené obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem (č.40/1964 Sb) a zákonem o ochraně spotřebitele (č.634/1992 Sb.) je-li smluvní stranou spotřebitel a obchodním zákoníkem (č.513/1991 Sb.) je-li smluvním stranou jiný subjekt; uvedené zákony platí ve znění novel.

Zasláním závazné objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito podmínkami a že s nimi souhlasí v plném rozsahu.

Uzavření kupní smlouvy

Objednávka kupujícího je závazná a je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých údajů a náležitostí předepsaných v objednávkovém formuláři. Převzetí objednávky potvrdí prodávající e-mailem a tímto momentem je kupní smlouva závazně uzavřena. Uzavřením kupní smlouvy kupující přejímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Cenové podmínky

Ceny v nabídce jsou včetně DPH a jsou účtovány ve výši platné v den odeslání objednávky. Doba trvání akčních cen je do vyprodání zásob, pokud není stanoveno doplňující informací u konkrétního zboží jinak. Při objednávce do 1000 Kč je ke zboží účtován poplatek za vedlejší náklady ve výši 129 Kč. Při nákupu nad 1000 Kč není poplatek účtován.
Při nákupu na fakturu je splatnost 10 dní. U zboží zaslaného na dobírku je cena splatná při převzetí zboží.

Dodací podmínky

Dodací lhůta je do 5 pracovních dnů. Zboží expedujeme do celé ČR externím dopravcem. Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Zásilka se zbožím vždy obsahuje i daňový doklad.

Zrušení objednávky, odstoupení od smlouvy

Každou objednávku může objednatel do 24 hodin zrušit (telefonicky nebo e-mailem). Po převzetí zboží má kupující právo odstoupit od smlouvy, a to do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, zašlete nám zboží včetně naší faktury a průvodního dopisu o odstoupení od smlouvy s identifikačními údaji, případně i s údaji o způsobu vrácení peněz. Vrácené zboží musí být úplné, nepoškozené a v původním obalu.V případě, že vrácené zboží bude neúplné či poškozené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu náhradu škody. Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

Reklamace

Zboží, které je viditelně poškozeno přepravou nepřebírejte a sepište s doručovatelem reklamační protokol. Na základě reklamačního protokolu Vám bude zasláno zboží nové. V případě, že doručené zboží nesouhlasí s Vaší objednávkou, reklamujte závadu do tří pracovních dnů od převzetí zásilky. Na ostatní vady se vztahují zákonné záruční doby.

Ochrana osobních dat

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky. Veškeré údaje získané od zákazníků firma užívá výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí přepravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, nutném pro bezproblémové doručení zboží (jméno, adresa, popř. telefon). Objednávkou zboží dáváte souhlas se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.